Di Resta: Výsledek nad očekávání

Di Resta: Výsledek nad očekávání

Skotský pilot si v kvalifikaci na Velkou cenu Austrálie vyjel čtrnáctou příčku, což podle závodníka samotného byl výsledek nad očekávání. Nyní se již těší na závod.

Po předsezónních testech Adrian Sutil veřejně přiznal, že Force India v průběhu zimní pauzy nedosáhlo takového pokroku, jako by si tým před začátkem tohoto období představoval. Jenže nováček Paul di Resta ve své první kvalifikaci obsadil čtrnáctou příčku a věří, že bodový zisk v závodě není daleko. „Myslím si, že po výsledcích z testovacích jízd můžeme být se čtrnáctým místem rozhodně spokojeni,“ řekl Skot pro Autosport.

„Naše výkonnost v předsezónních testech byla bídná, ale v Austrálii se nám již od začátku závodního víkendu daří nadplán. Pokud jde o závod samotný, i zde se jistě můžeme umístit velmi dobře, vždyť jsme jen několik málo míst od bodovacích příček.“

„Výkon v závodě by mohl být ještě lepší, protože našemu vozu se daří více na dlouhé úseky, než-li na jedno kolo. Jsem neuvěřitelně motivovaný, jedná se o můj první závod ve Formuli 1 a bude to velmi vzrušující. Věřím, že pokud se v závodě nestane nic mimořádného, můžeme se oba umístit na mistrovských bodech, nebo alespoň blízko bodů. Uvidíme, co zítřejší Velká cena nabídne, rozhodně očekávám velmi atraktivní závod,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít