Di Resta věří ve zlepšení jeho vozu

Di Resta věří ve zlepšení jeho vozu

Skotský nováček dnes v monopostu Force India odkroužil pouze šestadvacet kol a dosáhl na šestou příčku. V nadcházejících dnech testování v Barceloně ale očekává zlepšení.

Ačkoli Paul di Resta ztratil přes dvě sekundy na prvního Sebastiana Vettela, mohl být po dnešním testovacím dni se svým časem spokojený. Z důvodu čekání na díly pro svůj monopost přišel o prakticky celé dopoledne, takže celkem odjel pouze šestadvacet kol. I tak ale skončil na šesté příčce.

„Celý tým dnes pracoval naplno, v samotném závěru testů se nám podařilo získat vhodné nastavení vozu, s kterým začneme pracovat zítra dopoledne,“ prozradil šampión DTM. „Očekávám, že během zítřejších testů se nám již povede lépe a nebudeme muset měnit naše plány.“

Technický ředitel indického týmu, Dominic Harlow ještě dodal: „Bohužel nás značně omezilo zdržení z dnešního dopoledne, ale v průběhu odpoledních jízd se nám dařilo držet krok z konkurencí a navíc zapracovat na aerodynamickém vylepšení a nasbírat nová data o pneumatikách Pirelli,“ řekl po prvním testovacím dni ve španělské Barceloně.

Sdílejte na:
Zavřít