Coulthard vkládá naděje do di Resty

Coulthard vkládá naděje do di Resty

Nový komentátor britské stanice BBC se domnívá, že nejlepší nováčkovské výkony v nadcházejícím ročníku Formule 1 může předvést nový pilot stáje Force India, Paul di Resta.

„Měl jsem tu čest závodit s ním v loňském roce, kdy vyhrál Touring Car Championship,“ prozradil skotský pilot. „Závodit pro tým Force India pro něj bude rozhodně velká příležitost ukázat svůj talent. Formule 1 dnes není jen o talentu, musí mít i dobrý tým okolo sebe, především ale velmi dobrý vůz. Pokud mu bude toto všechno hrát do karet, rozhodně může být úspěšný.“

„Pokud budu moci udělat cokoli, co Paulovi do začátku kariéry pilota Formule 1 pomůže, tak to udělám. Jsem pyšný na to, že v tak vrcholovém sportu působí další zástupce Skotska,“ řekl dále David Coulthard. 

„Musíme ale zůstat realisté. Rozhodně se z něj hned v první sezóně nestane závodník, který bude vyhrávat závody. Má slušně rozjetou kariéru, věřím, že v ní dokáže pokračovat i na samotném vrcholu,“ dodal Skot, jež dále prozradil, že Paul di Resta bude mít v nadcházejícím ročníku velkou výhodu. Zná totiž velké množství lidí z celého týmu, kteří mu do startu mohou pomoci.

Sdílejte na:
Zavřít