Chcete zdarma katalog 10 let Formule 1?

Chcete zdarma katalog 10 let Formule 1?

Výpravný 64 stránkový katalog „10 let Formule 1“ je průvodcem novou sezonou královny motorsportu, která startuje už tento víkend!

Představuje všechny zúčastněné týmy a jezdce a podává kompletních informací o nich. Současně provádí po místech konání letošních velkých cen s kompletní nabídkou zájezdů, cenami vstupenek a informacemi o turistických, dopravních a programových specifikách jednotlivých Grand Prix.

Katalog vychází při příležitosti deseti let pořádání zájezdů cestovní kanceláří Prima Italia na formuli 1 a mapuje desetiletou historii královny motorsportu.

V exkluzivním rozhovoru o novinářském životě ve světě F1 vás pozve na formuli 1 účastník více jak 250 velkých cen, autor mnoha publikací o F1 a uznávaný odborník motorsportu Petr Dufek. Fotograf týmu Mercedes F1 Jiří Křenek vás uvede do současného pedoku F1 a ex-šéfredaktor časopisu F1 Racing Marek Hlava vysvětlí, proč formule 1 není televizní sport.

Poprvé v České republice budete mít možnost seznámit se s výsledky rozsáhlého výzkumu fanoušků F1 a jejich pohledu na současnou formuli 1. Výzkum v roce 2015 uskutečnila asociace jezdců F1 (GPDA) a účastnilo se ho 250 000 lidí z celého světa. Závěrem se společně s televizním komentátorem Tomášem Richtrem ocitnete ve vysílacím studiu formule 1 a prožijete poslední okamžiky před startem Velké ceny. 

Součástí vydání je vystřihovánka monopostu formule 1 a nabídka formulového zboží od oficiálního prodejce v ČR.

Katalog 10 let formule 1 můžete objednat již nyní na internetových stranách www.gpformule1.cz a www.formuleshop.cz.

Při včasném objednání jej obdržíte poštou v den zahájení letošní sezóny Formule 1 v pátek 18. března 2016. Elektronická verze katalogu bude na stranách www.gpformule1.cz k dispozici od 1.4.2016.

Katalog obdržíte zdarma, platíte pouze poštovné.

Sdílejte na:
Zavřít