Angela Cullen končí jako fyzioterapeutka Lewise Hamiltona

Angela Cullen končí jako fyzioterapeutka Lewise Hamiltona

Angela Cullen po sedmi letech končí jako fyzioterapeutka a pravá ruka sedminásobného šampiona, Lewise Hamiltona. Cullen byla u zisku čtyř titulů, nyní však opouští formuli 1.

Angela Cullen se stala fyzioterapeutkou Lewise Hamiltona v roce 2016 a byla po jeho boku při zisku čtyř titulů mistra světa. Hamilton její příchod popsal jako „jednu z nejlepších věcí, které se staly v jeho životě“ a „jednu z nejpracovitějších žen“ ve formuli 1.

V pátek, před prvním tréninkem VC Saúdské Arábie, oznámili vzájemný rozchod.

„Posledních sedm let byla Angela po mém boku a tlačila mě, abych byl nejlepší verzí sebe sama,“ napsal Hamilton.

„Díky ní jsem silnější sportovec a lepší člověk. Takže dnes doufám, že se ke mně přidáte a budete jí přát to nejlepší, až bude podnikat další kroky ke splnění svých snů. Děkuji za všechno, Ang, nemůžu se dočkat, až uvidím, co si pro tebe budoucnost připraví,“ napsal Hamilton na sociálních sítích.

I Angela Cullen se na sociálních sítích vyjádřila ke svému odchodu: „Jsem tak vděčná a požehnaná, že jsem měla tuto neuvěřitelnou cestu v F1 a vím, že můj příběh bude pokračovat.“

„Bylo mi ctí a potěšením stát po tvém boku, jsem na tebe tak hrdá a na všechno, čeho jsi dosáhl. Děkuji, že mě podporuješ, věříš ve mě a ukazuješ mi neomezený potenciál, který v sobě všichni máme. Není nic, co bys nedokázal.“

Sdílejte na:
Zavřít