Alonso: Vettel a Ferrari? Žádný problém

Alonso: Vettel a Ferrari? Žádný problém

Španělský pilot stáje Ferrari přiznává, že spolupracovat s úřadujícím šampiónem Sebastianem Vettelem v jednom týmu by mu nedělalo žádný problém.

Fernando Alonso tvrdí, že by neměl žádný problém s příchodem Sebastiana Vettela do italské stáje Ferrari, úřadujícího šampióna letošního ročníku Formule 1 se rozhodně nebojí. „Sebastiana se rozhodně nebojím,“ prozradil dvojnásobný šampión španělským médiím. „Pokud jednou přijde do našeho týmu, rozhodně s tím nebudu mít žádný problém.“

„Rozhodně se nebojím svých stájových kolegů. Nikdy se mi nestalo, že by můj parťák v týmu získal o jeden bod více, než-li já, takže strach z toho rozhodně nemám,“ řekl dále španělský závodník.

Alonso dále prozradil, že věří v kvalitní monopost pro nadcházející sezónu, který bude konkurenceschopný a bude moci porážet i taková esa, jako je McLaren či Red Bull„Nemám žádné pochybnosti o tom, že příští rok budeme mít vítězné auto. Ferrari rozhodně patří k týmům, které mají bojovat o titul, protože je to prestižní značka, jež je spjata s řadou úspěchů,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít