Alonso: V závodě budeme silnější

Alonso: V závodě budeme silnější

Potřetí v letošní sezóně odstartuje Fernando Alonso do Velké ceny z pátého místa. Španěl se ovšem domnívá, že s monopostem italské značky dokáže v závodě mnohem více.

Fernando Alonso se domnívá, že výkon Ferrari v nedělním závodě bude mnohem kvalitnější, než-li tomu bylo v kvalifikačních jízdách. Čas španělského pilota totiž stačil pouze na pátou příčku, což by pro jezdce a tým takových kvalit rozhodně nemělo být maximum. „Jsem přesvědčený, že v závodě se nám bude dařit mnohem lépe, než v dnešní kvalifikaci,“ řekl Alonso.

„Bylo to patrné již v prvních dvou Velkých cenách. Naše výkonnost v závodě byla mnohem kvalitnější, než v předchozí kvalifikaci. Stejně tomu bude i tady v Číně,“ řekl dále Španěl.

„Hlavním cílem do zítřejšího závodu je pro nás umístění na stupních vítězů. Páté a šesté místo je z naší strany maximum, tým se snaží pracovat jak jen to jde, ale bohužel se nám v současné době stále nedaří plně využít potenciál našeho vozu. Věříme ale, že se to začátkem první evropské Grand Prix změní a opět budeme patřit k favoritům na zisk vítězství.“

Sdílejte na:
Zavřít