Alonso se připravuje na boj o titul

Alonso se připravuje na boj o titul

Španělský závodník ve službách Ferrari se nechal slyšet, že boj o mistrovské poháry v obou soutěžích započne během následujícího závodního víkendu ve španělské Barceloně.

Podle dvojnásobného mistra světa bude boj o titul zahájen až počátkem evropské části sezóny, protože především poslední tři Velké ceny byly odjety v nestandardních podmínkách. Alonso své dojmy přiznal na sponzorské akci v Madridu, kde dále potvrdil, že má velmi skvělé vzpomínky na závoděni po španělských okruzích.

Mistrovství světa samozřejmě začíná prvním závodem sezóny a je pravda, že během prvních závodů se nám podařilo získat stejnou formu jako během předsezónního testování tady ve Španělsku,“ přiznal Fernando Alonso. Nicméně pravdou zůstává, že počátkem evropské části sezóny začne ten opravdový boj o titul, žádný  z týmů již nebude chtít chybovat a může to být opravdu velmi dramatický boj o titul.“

Během prvních závodů jsme se několikrát dočkali nestandardních podmínek na trati, takže výsledky z posledních tří Velkých cen jsou hodně zavádějící. Samozřejmě tím ale nechci zpochybňovat výkonnost jednotlivých stájí. Uvidíme jak na tom jednotlivé týmy budou během příprav na Velkou cenu Španělska,“ dodal Španěl.

Sdílejte na:
Zavřít