Alonso opět na místě činu. Navštívil továrnu Renaultu

Alonso opět na místě činu. Navštívil továrnu Renaultu

Fernando Alonso navštívil továrnu Renaultu v Enstone. Potkává se znovu s inženýry a připravuje se na rok 2021. Jak sám přiznal, cítí se jako doma, v Enstone strávil dohromady 7 let.

Renault včera večer zveřejnil na svém twitterovém účtu Fernanda Alonsa, který po dlouhé době navštívil továrnu v Enstone. Na snímku ho můžeme vidět s hlavním inženýrem stáje Ciaronem Pilbeamem.

Alonso pak následně nadšeně reagoval slovy: „Byl to neuvěřitelný pocit, když jsem po takové době vstoupil opět na půdu Renaultu. Poprvé jsem tu byl, když mi bylo 21 let, znám tu každý kout, každou místnost a každé dveře. Cítil jsem se úžasně.“

Začátkem tohoto měsíce bylo také odhaleno, že Renault vyjednává s FIA o tom, zda by Alonso mohl nastoupit do testů v Abú Zabí.

Ano, mluvíme o tom s FIA,“ poukázal šéf Renaultu Cyril Abiteboul. „Musíme se společně podívat na všechna možná kritéria, aby si Fernando vyzkoušel vůz. Je hodně motivovaný a určitě by mu to pomohlo, aby se s vozem sžil.“

Alonso získal oba dva tituly mistra světa právě s Renaultem v letech 2005 a 2006. Do týmu se vrátil zpět na dvě sezóny, a to 2008 a 2009. Celkově se mu s týmem povedlo získat 17 vítězství.

Sdílejte na:
Zavřít