Alonso: Ještě nás neodepisujte

Alonso: Ještě nás neodepisujte

Ačkoli se start do nového ročníku stáji Ferrari nepodařil zcela podle představ, Fernando Alonso se již těší na nadcházející závod v malajském Sepangu a věří v pokrok svého týmu.

Po skvělých výsledcích v předsezónních testech se očekávalo, že Ferrari bude v prvním závodě nového ročníku bojovat o vítězství, jenže Felipe Massa se ztratil v hloubi startovního pole a Fernando Alonso skončil čtvrtý, se ztrátou přes 30 sekund na prvního Sebastiana Vettela. „Víme, že na konkurenční týmy ještě ztrácíme, i tak jsme ale v Austrálii nepředvedli špatný výkon,“ řekl Alonso.

„Vezeme do Malajsie hned několik aktualit pro náš vůz, ale nejedná se o nic převratného, co by nás mělo ve výkonnosti posunout výrazně dopředu,“ řekl dále španělský závodník.

„Myslím si, že důležité je především soustředit se na naši práci. Musíme především pochopit, jak co nejlépe využít potenciál našeho nového monopostu. V předsezónních testech se nám velmi dařilo a získali jsme cenná data, která můžeme v průběhu sezóny využít, čehož rozhodně chceme docílit již v nadcházejících dnech,“ řekl závěrem.

Sdílejte na:
Zavřít