Alonso bude závodit s přilbou věnovanou Vettelovi

Alonso bude závodit s přilbou věnovanou Vettelovi

Fernando Alonso bude závodit se speciálním zabarvením přilby v poslední Velké ceně letošní sezóny. Design přilby je věnován na počest loučícího se Sebastiana Vettela a vzpomínka na doby, kdy spolu soupeřili.

Pro čtyřnásobného mistra světa, Sebastiana Vettela, je Velká cena Abú Zabí posledním závodem jeho bohaté kariéry, kterou se rozhodl ukončit.

Fernando Alonso bude tento víkend závodit s podobným designem přilby, který jsme mohli vidět u Vettela po čas jeho závodění ve Ferrari a Aston Martinu. Vettela v Aston Martinu nahradí právě Alonso.

 

„Chci říct, že bude divné, že ho nebudeme mít v příštím roce v prvním závodě,“ řekl Alonso.

„Ale ano, myslím, sdílíme, jak jste řekl, tolik věcí. Za posledním 15 let jsme někdy bojovali o mistrovství, někdy i o sedmé místo, dokonce i v Japonsku až do cíle, a stále si evidentně vždy užíváme každou bitvu a respektujeme se, jak jen to šlo.“

„Myslím, že moje kariéra bude určitým způsobem spojena se Sebastianem, protože jsme bojovali za mnoho skvělých věcí a pravděpodobně v nejlepších obdobích našeho života, a i když to bylo na jeho straně, výsledek byl vždy.“

„Myslím, že to bude velmi propojené, naše dvě jména – nebo moje jméno v Sebastianově kariéře a naopak,“ sdělil Fernando Alonso.

 

Sdílejte na:
Zavřít