6 nejlepších online slotů o automobilových závodech v roce 2024

6 nejlepších online slotů o automobilových závodech v roce 2024

Hrací automaty jsou vzrušující cestou do světa štěstí a vzrušení. Liší se grafikou, výší možného zisku (na některých stránkách můžete například získat 10 eur zdarma za registraci), pravidly a samozřejmě tématem a designem hry. Právě poslední bod je často rozhodující při výběru hracího automatu (protože podmínky jsou často přibližně stejné – volba hráče padá na styl automatu). Zde hraje roli hráčova vášeň pro určité téma – pro další estetický požitek při hře. Jedním z oblíbených témat mezi uživateli jsou auta a automobilové závody. Pokud jste fanouškem automatů, jako je kajot casino: 50 free spins, a láká vás rychlost, luxusní závodní vozy a vzrušení z vítězství – speciálně pro vás jsme shromáždili 6 nejlepších automatů se závodní tematikou, které si můžete zahrát v roce 2024. Užijte si čtení.

Rychlý pruh

Fast Lane je automat ze staré školy od vývojáře Rival. Hra je postavena ve formátu 3 válců a 5 řad. K dispozici je celkem 50 pevných výherních řad. Hra je navržena ve stylu vysokorychlostních automobilových závodů.

Na válcích uvidíte zeleně zbarvené auto. Pokaždé, když tento symbol padne na první, třetí nebo pátý válec, rozšíří se a pokryje celý válec, čímž se všechny symboly dostanou do režimu Wild. Na jedno roztočení můžete získat až tři symboly Wild, a pokud budete mít štěstí a nasbíráte 5 stejných symbolů na jedné výherní řadě – čeká vás velká výhra.

Jednou z nejlepších funkcí hry Fast Lane je bonusové kolo. To se spustí, když se na hracím poli zastaví tři, čtyři nebo pět symbolů Scatter modrého auta najednou. Za to můžete získat 5, 10, respektive 20 bezplatných kol. Během volných kol se všechny výhry násobí třikrát a na válcích se navíc objeví symbol Wild.

Dream Run

Dream Run je oblíbený video automat od společnosti Realtime Gaming (RTG), ve kterém se hráč dostane přímo za volant. Hra je založena na formátu s 5 válci a 3 řadami a 25 aktivními výherními řadami. Stejně jako mnoho jiných videoautomatů RTG má Dream Run zajímavou funkci progresivního jackpotu: na jedno roztočení lze vyhrát pět jackpotů.

S RTP 96,5 % nabízí Dream Run vynikající výplaty a hráč může vyhrát neprogresivní jackpot až 7 500 mincí za jedno roztočení. Bonusové kolo ve hře Dream Run je vzrušující, a pokud se symboly Scatter zbarví zeleně, dostanete se na zcela novou obrazovku. Zde budete vyzváni, abyste si vybrali jeden z pěti vozů, načež se vydáte na rychlý závod dragsterů.

Umístění v závodě určuje, kolik roztočení zdarma hráč získá, a pokud se vybrané auto umístí na prvním místě, vyhraje jich 25. Poté vás čeká další drag race – tentokrát bitva o násobič. Vyhrát můžete až 100násobný násobitel, který se vztahuje na všechny výhry získané během volných kol.

Druhý bonus ve hře Dream Run se jmenuje Nitro Racing a aktivuje se, když nasbíráte 10 závodů v bonusu Racer Tally. Získáte tak další 4 bezplatná roztočení. Stejně jako u většiny automatů RTG se i nyní progresivní jackpoty odehrávají zcela náhodně.

Gumball 3000

Gumball 3000 je video automat od společnosti Play’n Go. Tento automat, pojmenovaný podle slavné soutěže Gumball 3000, nabízí skutečně působivé výhry. Hod pěti nejlépe placených symbolů přináší výplatu 2 500 mincí a RTP 94 % zajišťuje, že si hráč užije spoustu herního času.

Gumball 3000 má bonusovou funkci, která se aktivuje, když na hrací ploše padnou tři bonusové symboly současně. Čtenář se pak dostane na novou obrazovku, na které se zobrazí interaktivní mapa se třemi destinacemi jako možnostmi. Stačí si vybrat jednu z těchto tří možností a uživatel poté obdrží náhodnou peněžní výhru.

Disk: Multiplier Mayhem

Ve hře Drive: Multiplier Mayhem společnost NetEnt vtáhne hráče do podsvětí nelegálních nočních závodů. Grafika je vynikající kvality v kombinaci s velmi dobře ztvárněným prostředím s tmavými barvami a vhodným zvukovým doprovodem, který jistě potěší fanoušky automobilů a závodů. Součástí rozhraní jsou také symboly, které dále přispívají k ponoření do hry, například symboly Wild v podobě tachometrů a turbín. Za účast v tomto pouličním závodě 5×3 zaplatíte od 0,15 € do 75 €, přičemž na nejrychlejší účastníky čeká 15 výherních řad a teoretická návratnost 96,70 %.

Závodníci Boost Racers

Hra Boost Racers je také navržena ve stylu nelegálních nočních závodů. Hra probíhá za neustálého zvuku policejních sirén a také symboly jsou plně v souladu s tématem: nářadí, upravené vozy a některé jejich součásti – disky, motory, výfukové systémy atd. na hracím poli 5×3. – Společnost Gaming1, která tento výherní automat vyvinula, přidala také speciální symboly Wild a Bonus, které ve výherních kombinacích nahrazují ostatní. Funkce bonusových symbolů se rozšiřuje i na aktivaci režimu roztočení zdarma s pevnými symboly Wild a násobiteli až x3. Když už mluvíme o násobitelích, Boost Racers má také speciální náhodnou aktivační funkci, která přidává až šest dodatečných výherních úrovní k opětovným roztočením zdarma. Sázky se pohybují od 0,25 € do 25 € na 10 výherních řadách a teoretická návratnost činí 95,83 % .

Speed Heroes

Na rozdíl od předchozích slotů je Speed Heroes navržen ve stylu profesionálních legálních závodů. Tento automat formátu 5×3 má 30 výherních řad a teoretickou návratnost 95,1 %, ale na tyto technické detaily snadno zapomenete uprostřed jedinečné hratelnosti s několika funkcemi. Bonusové emblémy aktivují volná kola s násobiteli ve výši pětinásobku vsazené částky (od 0,30 € do 60 €), kanystry s palivem objevující se na obrazovce poskytují okamžitý bonus nazvaný Gas Boost a pět pístů aktivuje ruletu Sticky Pistons. Nejzajímavější a nejlukrativnější funkcí je však Speed Run, ve které spolu soupeří dva týmy Formule 1 a na válcích zanechávají symboly Wild.

Závěr

V tomto článku jsme vám řekli o 6 nejlepších výherních automatech se závodní tematikou v roce 2024. Jsme si jisti, že si najdete hru podle svého gusta a skvěle se pobavíte (a zároveň vyděláte). Děkujeme vám za pozornost.

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Josef Viták)
Sdílejte na:
Zavřít