Williams věří ve výkonnostní zlepšení

Williams věří ve výkonnostní zlepšení

Stáj Williams věří ve výkonnostní pokroky a zlepšení výsledků, které by se mohlo dostavit již v nadcházejícím závodním víkendu ve španělské metropoli, konkrétně nedaleko Barcelony.

„Barcelonský okruh vyžaduje vůz velmi dobře připravený především po stránce aerodynamické,“ řekl Sam Michael. „Jedná se o velmi rychlý okruh, který není příliš náročný na brzdy. Bude to velmi zajímavé především z hlediska nových pravidel, protože v minulosti se zde příliš nepředjíždělo, ovšem s novými pneumatikami a systémem DRS to jistě bude úplně jiná show.“

„V průběhu závodního víkendu v Turecku jsme pracovali na nových zadních křídlech, které jsme vyzkoušeli především během tréninků a které chceme použít i nyní v Barceloně. Chceme také zapracovat na nových výfukových difuzorech,“ řekl dále technický ředitel Williamsu, který se ovšem s týmem po letošním ročníku rozloučí.

Na závodní víkend ve Španělsku se těší také pilot Pastor Maldonado, který věří, že se dostaví i fanoušci z jeho rodné Venezuely. „Máme k dispozici velké množství dat, především z předsezónního období testů, ale tuto výhodu mají všechny týmy a nyní se ukáže, jak s těmito daty dokážeme pracovat,“ řekl závodník. „Na závod se velmi těším, s novými pravidly se rozhodně můžeme těšit na zajímavou show,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít