Williams přiveze do Singapuru nové díly

Williams přiveze do Singapuru nové díly

Tým Williams bude nadcházející závodní víkend v Singapuru testovat hned několik nových dílů, mezi nejhlavnější novinky patří předělaný difuzor a také nové přední přítlačné křídlo.

Stáj Franka Williamsa patří v letošním ročníku mezi největší zklamání celé sezony, jen pár závodů před koncem ročníku se nachází na devátém místě v Poháru konstruktérů s pouhými pěti mistrovskými body. Smůlu chce britský tým prolomit již v Singapuru, kde chce na obou monopostech testovat nové díly, mezi které patří i předělaný difuzor a nové přední přítlačné křídlo.

Pro technického ředitele stáje Williams, Sama Michaela bude závod v Singapuru poslední štací pro tento tým, počínaje sezonou 2012 bude totiž působit jako sportovní ředitel ve stáji McLaren. I tak jej ale mrzí, v jaké situaci se Williams v letošní sezoně nachází a rád by týmu ještě pomohl.

„Máme připravený předělaný difuzor a nové přední přítlačné křídlo, krom toho i několik dalších menších úprav, vše se bude testovat v průběhu pátečních tréninků, poté zhodnotíme, zda-li budeme moci nové díly nasadit i v dalších fázích tohoto závodního víkendu,“ řekl Sam Michael. „S Williamsem bych se rád rozloučil vítězstvím, bohužel to v letošní sezoně není reálné, jakýkoli bodový zisk by nás ovšem potěšil,“ dodává.

Sdílejte na:
Zavřít