Webber: Rád bych si připsal vítězství před domácím publikem

Webber: Rád bych si připsal vítězství před domácím publikem

Red Bull je pochopitelně stáj, která do Austrálie míří pod největším tlakem. Právě od rakouského týmu se toho nejvíc očekává, mistři světa nesmí polevit ani na začátku nového ročníku, i tak se ale oba závodníci do Austrálie těší, Mark Webber by si před domácím publikem rád připsal vítězství.

Sebastian Vettel, Red Bull (Kvalifikace 2012 – 6. místo, závod 2012 – 2. místo)
Líbí se mi pláž a Melbourne je skvělé místo. Ve městě je skvělá atmosféra a jídlo v restauracích je vždy chutné – také mám rád dejší trať. Austrálie je úžasná země – je skvělé vidět zvířata, jako je klokan nebo koala, které obyčejně vidíte jen v zoo; a příroda, kterou tam mají je působivá, hlavně ve vnitrozemí. Je to škoda, že mohu vidět jen malou část země – ovšem každý rok vidím o něco více a vždy si to užívám. Po testování je dobré, že se konečně dostaneme k závodům.

Mark Webber, Red Bull (Kvalifikace 2012 – 5. místo, závod 2012 – 4. místo)
Často jsem stál na stupních vítězů po celém světě, vyhrál jsem poměrně dost závodů a Melbourne je jeden z těch, které bych k tomu rád přidal. Opravdu si užívám jízdu na trati, ta atmosféra je fantastická. Obecně lidé v Austrálii mají rádi svou Velkou cenu a jsou vzrušeni, že tam mají událost světové úrovně. Samozřejmě bych se tam chtěl předvést co nejlépe. Když budu na stupních vítězů, šampaňské bude chutnat o něco lépe, než obvykle.

Sdílejte na:
Zavřít