Webber prodloužil smlouvu s Red Bullem!

Webber prodloužil smlouvu s Red Bullem!

Vítěz nedělního závodu na britském Silverstonu podepsal se svým stávajícím zaměstnavatelem nový kontrakt, Australan bude u Red Bullu působit i pro sezónu 2013.

O budoucnosti Marka Webbera se spekulovalo již několik měsíců, právě odchod australského závodníka od Red Bullu měl být tím, který rozhýbe přestupové kolotoče. Nakonec se ale nic podobného neděje, přestup Webbera do Ferrari, kde měl nahradit Felipeho Massu, se nekoná.

„Jsem s tímto týmem již od roku 2007 a za tu dobu jsme vyhráli celkem devět závodů,“ kalkuluje své výsledky u úřadujících šampiónů Mark Webber. „Celému týmu velmi důvěřuji, v průběhu let jsme společně dospěli a není divu, že nyní bojujeme o mistrovský titul.“

„Stáj neustále pracuje na zlepšeních a všichni se snažíme vytěžit z dané situace maximum. Naše situace v šampionátu je rozhodně velmi dobrá, patříme mezi favority na zisk mistrovských titulů, ale stále před sebou máme hodně práce, kterou bude potřeba udělat, abychom byli úspěšní. Velmi se těším na další spolupráci s Red Bullem, která bude pokračovat i v roce příštím,“ dodává.

Sdílejte na:
Zavřít