Všechna vylepšení pracovala jak měla, řiká Sauber

Všechna vylepšení pracovala jak měla, řiká Sauber

Tým Sauber podal v trénincích průměrné, v případě Estebana Gutierreza můžeme říct podprůměrné výkony, je si vědom toho že má ještě co vylepšovat ale všechny novinky prý pracovali jak měli.

Nico Hulkenberg
„Byl to dobrý den a my jsme byli schopní pracovat dle plánu bez obtíží. Vyvážení auta bylo vylepšeno během druhého tréninku, víme že trať(vozovka) se během víkendu zlepší a budeme rychlejší. Sesbírali jsme mnoho informací a stále je tu prostor pro zlepšení.”

Esteban Gutierrez,
„Byl to pozitivní den v mnoha směrech.V prvním tréninku jsem se snažil najít způsob jak zkrotit auto. Byl to dost háček, protože je to úzká trať lemovaná bariérami, a na začátku bylo velmi těžké s autem pracovat, ale byli jsme schopní to vylepšit ve druhém tréninku. Bylo důležité mít pod kontrolou obě auta. Je evidentní že rozdíl mezi námi a předem startovního pole je veliký a musíme najít rychlost do kvalifikace. Musím ale uznat že jsem si to užil a budeme i nadále pracovat na limitu.”

Tom McCullough, hlavný traťový inženýr
„Byl to problémový volný den a my jsme se stále pokoušeli vylepšovat naše časy. Pro Estebana to bol první den ve Formuly 1 na této trati a našel rychlost velice rychle. Části, které jsme vylepšovali pracovali tak jak měli, co je pozitivní. Jako obvykle je v Monaku klíčový provoz na trati. Byli jsme schopní vylepšit auto mezi tréninky ale stále je co vylepšovat.“

Sdílejte na:
Zavřít