Virgin představil VRM-02

Virgin představil VRM-02

Tým Marussia Virgin dnes v Londýně představil svůj nový vůz pro sezónu 2011. Stejně jako ten loňský, je VRM-02 konstruován pouze za pomoci počítačové animace.

 

Tým Virgin Racing dnes odpoledne představil druhý monopost v historii tohoto týmu. Jedná se o monopost, jež nese označení MVR-02. Změna označení monopostu je důsledkem nového sponzora, který do týmu před začátkem nového ročníku přišel, jedná se o společnost Marussia.

 

 

 

 

Na první pohled disponuje monopost oproti ostatním vozům nižším nosem a užším zadním přítlačným křídlem, na finální úpravy vozů si ovšem budeme muset počkat až na samotný start nového ročníku. Virgin skončil v loňské sezóně na samotném chvostu Poháru konstruktérů, přičemž se tomuto týmu nepodařilo získat jediný bod.

 

 

 

 

To by se mělo letos změnit. Stáj se chce usídlit ve středu startovního pole a pravidelně bojovat o body. Kombinézu stáje Virgin pro letošní ročník opět oblékne německý pilot Timo Glock, nováčkem v druhém monopostu bude Belgičan Jerome d’Ambrosio, jež nahradí Lucase di Grassiho.

Sdílejte na:
Zavřít