Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Redakce Race-F1.com přeje nejen všem návštěvníkům tohoto webu, ale také ostatním lidem, klidné prožití Vánočních svátků a hodně úspěchů v nadcházejícím roce.

Letošní sezóna Formule 1 byla nejen nesmírně dlouhá, ale také velmi napínavá, o čemž svědčí i počet závodníků, kteří až do posledního závodu ještě bojovali o mistrovský titul. Známe nového šampióna „královny motorismu“, kterým se stal mladičký Němec Sebastian Vettel. O zisku jeho titulu se bude ještě dlouhou dobu mluvit, nicméně to nic nezmění na tom, že pro rok 2010 se stal králem Formule 1.

Pro mladičkého pilota, jež má svá nejlepší léta určitě ještě před sebou, to byl rozhodně jeden z nejdůležitějších momentů v kariéře. I náš web ale tento rok zažil několik okamžiků, které v jeho desetileté historii budou již navždy zapsány. Nejednalo se jen o přechod na nový systém a vzhled stránek, ale kupříkladu také založení encyklopedie o Formuli 1, kde jsou k dispozici výsledky všech Velkých cen od roku 1950 až po letošní ročník. Naleznete zde i výpis všech týmů „královny motorismu“, či některé technické prvky a další slavné osobnosti.

Naší encyklopedii chceme samozřejmě i nadále vyvíjet, především přidáváním nových informací, zajímavostí a životopisů jednotlivých jezdců i týmů. Posouvat dopředu samozřejmě chceme i naše webové stránky, jako malý vánoční dárek si pro Vás redakce Race-F1.com připravila nově editované Upoutávky článků, mezi kterými můžete nyní dle libosti listovat. Věříme, že tuto novinku uvítáte a zpříjemní Vám návštěvu našich stránek.

I my si samozřejmě chceme do nadcházejícího roku dát určité novoroční předsevzetí. Rozhodně chceme naše články zkvalitnit, zapracovat na komunikaci uživatelů a redakce (která bohužel v posledních měsících spíše vázla), i nadále budeme náš web vyvíjet a snažit se pro Vás připravovat nové věci, které mohou zkvalitnit nejen náš web, ale také Vám pomoci snadněji se na stránkách orientovat.

Závěrem samozřejmě chceme popřát všem (ať už to jsou piloti Formule 1, osobnosti, mechanici týmů, bossové stájí, především ale fanoušci motorismu a návštěvníci našeho webu) klidné prožití svátků Vánočních, hodně dárků pod stromečkem a samozřejmě hodně úspěchů a štěstí v nadcházejícím roce, jež nese číslo 2011. Věříme, že tento rok bude úspěšný nejen pro Vás, ale také pro nás, a že Vás opět budeme moci co nejaktuálněji informovat o dění na scéně Formule 1. Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na Vaše návštěvy i v příštím roce.

Redakce Race-F1.com

Sdílejte na:
Zavřít