Ve Valencii bude Ferrari oslavovat s fandy

Ve Valencii bude Ferrari oslavovat s fandy

Vidět závodníky Ferrari a prohlédnout si jejich vozy naživo, je sen skoro každého fanouška, který se zajímá o Formuli 1 a automobilové závody všeobecně.

Ferrari je bezesporu jednou z nejznámějších a nejprestižnějších stájí a proto se není co divit, že milióny lidí by mělo zájem o to, vidět je v realitě. Stáj oznámila, že oslaví konec současné sezóny ve Španělsku a pozvala ty, kteří by si rádi splnili svůj sen do Valencie.

Piloti i stáje Formule 1 v současné chvíli prochází letní pauzou. Po Maďarsku nastala letní srpnová pauza a tak se týmy, kromě užívání si několika volných chvil, připravují na druhou část sezóny. Ta první byla tento rok zajisté velice zajímavá. Nová pravidla dodala závodů novou šťávu a výsledky byly poměrně nepředvídatelné. Přední týmy se teď hlavně snaží vymyslet, jak co nejlépe zapracovat na technice i různých tricích, aby se jim podařilo vyhrát ročník 2012. Jedním z nich je bezesporu i stáj Ferrari a ta už se rozhodla, že současnou sezónu oslaví se svými fanoušky ve Španělsku. Od 29. listopadu do 2. prosince budou mít všichni milovníci této stáje možnost navštívit Valencii, kde se uskuteční tradiční Finali Mondiali Ferrari.

Fanoušci budou moci spatřit jak současné, tak historické vozy Ferrari. Stáj také předvede své největší automobilové skvosty a technické vymoženosti. Zdali oslava na okruhu Ricardo Tormo bude jen oslavou stáje, či jestli se budou slavit letošní úspěchy, se uvidí až právě tam. Na fanoušky stále čeká mnoho sázení, jak se stáji a jejím pilotům v druhé části sezóny bude dařit.

Eva Liba

Sdílejte na:
Zavřít