V Lotuse se oslavy nekonají

V Lotuse se oslavy nekonají

Na jedné straně tím Lotus odvedl dobrou práci, co se týče Kimiho Räikkonena ale Romain Grosjean musel odstoupit co nebylo vůbec dobré pro tím jako celek

Kimi Räikkonen
Bohužel je to opět druhé místo, a to není důvod na nijaké veliké oslavy. Mám velmi dobrý pocit z auta a všechno co jsme dneska udělali jsme udělali velmi dobře, ale stále nemáme rychlost na zdolání Fernanda. Jezdil jsem na maximum a to je dobře pro šampionát protože Sebastian skončil až čtvrtý . Je to pěkné byt na pódiu pro mně a pro tím, dívejme se na to čeho budeme schopní v Monaku.”

Romain Grosjean 
„Mal jsem slabý start ale poté jsem chytil rychlost  a my víme že jsme schopní naplánovat dobrou týmovou strategii, takže jsme dnes měli potenciál pro dobrý výsledek. Auto jelo velmi dobře dokud jsme neměli problém se zadním závěsem co znamenalo že jsem se musel vrátit do boxů a odstoupit ze závodů, co je strašná hanba. Je to vždy zklamání pro všechny když se stane něco jako tohle ale nikdo není vinen, je to proste část motoristického sportu.”

Eric Boullier, šéf týmu Lotus
„Jako první musíme prozkoumat co se stalo s Romainovým vozem. Ospravedlňuji se jemu i celému týmů. Na druhé straně jsem rovněž potěšen že tím dokázal Kimimu zajistit druhé místo. Opět raz zopakuji, on jezdil fantasticky a my jsme byli schopní dát mu skvělé auto a skvělou strategii. Sebrali jsme body Sebastianovi v hodnocení jezdců, ale ztratili jsme hodně v poháru konstruktérů. Celkově tím dneska odvedl dobrou práci.”

Sdílejte na:
Zavřít