Upgrady Ferrari nejsou revoluční, varuje Massa

Upgrady Ferrari nejsou revoluční, varuje Massa

Felipe Massa přiznává určité obavy ohledně vývoje vozu Ferrari v posledních závodech letošní sezóny. Právě zde ale potřebuje italský tým nasbírat nejvíce bodů.

Fernando Alonso až donedávna vedl šampionát jezdců před Sebastianem Vettelem, ale pilot Red Bullu vyhrál poslední tři závody a nyní je ve vedení šampionátu s šestibodovým náskokem on. Ferrari svým fanouškům ale slibuje agresivní vývoj vozu v posledních závodech sezóny, aby mohl Alonso bojovat o titul až do poslední Velké ceny.

Felipe Massa je zatím ohledně vývoje monopostu dosti skeptický. „Musíme přiznat, že ne všechno se nám v posledních týdnech ohledně vývoje vozu dařilo zcela podle představ, navíc se obávám, že novinky připravované pro příští závody nebudou nijak průlomové,“ tvrdí Brazilec.

Ani testovací pilot maranellské stáje Marc Gené se nedomnívá, že poslední úpravy vozu F2012 budou výrazně revoluční. „Tým do Indie přiveze několik technických novinek, které nejsou nijak revoluční, ale věříme, že nám v boji s konkurencí pomohou. Situace v šampionátu je velmi vyrovnaná a je velmi důležité posbírat co nejvíce bodů,“ potvrdil Gené.

Sdílejte na:
Zavřít