U Virginu panuje optimismus

U Virginu panuje optimismus

Loni nováčkovský tým Formule 1, stáj Virgin Racing je před nadcházející sezónou plná optimismu. Tým věří ve velký pokrok startovní listinou.

Vývoj loňského monopostu stáje Virgin byl zcela unikátní, monopost totiž vznikl prakticky ve virtuální verzi, podle které byl následně postaven. V loňském ročníku Formule 1 to ale pro nováčkovský tým neznamenalo žádnou velkou výhodu, bojovala především na chvostu startovního pole o pozici nejlepšího nováčka s týmem Lotus Racing.

Technický ředitel týmu, Nick Wirth je zcela přesvědčen, že Virgin bude v nadcházejícím ročníku Formule 1 více konkurenceschopnějším týmem, jež bude bojovat ve středu startovního pole. „Přípravy na nadcházející sezónu probíhají podle plánu, rozhodně budeme lepším týmem,“ tvrdí Wirth.

„Máme před sebou další velmi napínavou sezónu. Čekají na nás nová pravidla, nový dodavatel pneumatik a také pohyblivé zadní křídlo, rozhodně to bude zajímavý ročník. Jsme potěšeni pokrokem před novou sezónou, bude to opět velmi vyrovnané. Věříme, že letos se nám podaří získat první mistrovské body,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít