Trulli se těší na nové upgrady

Trulli se těší na nové upgrady

Italský závodník prozradil, že na italské Monze se bude moci těšit z několika upgradů svého monopostu, mezi které bude patřit například i nový posilovač řízení.

Pilot Jarno Trulli testoval nové díly poprvé na okruhu v Maďarsku, ale pro Belgii se stáj Lotus rozhodla upgrady monopostu prozatím stáhnout. Nyní je ale jisté, že italský závodník bude moci nové techniky využít již v nadcházejícím závodním víkendu na italské Monze, tedy před domácím publikem.

„Vůz byl ve Spa opravdu konkurenceschopný, dařilo se nám držet krok z konkurencí, navíc máme do Itálie připraven balíček úprav, rozhodně jsme na nadcházející závodní víkend natěšeni,“ prozradil Trulli pro britský Autosport.

Na legendární Monzu se již těší i šéf týmu Tony Fernandes. „V několika posledních závodech se nám dařilo být konkurenceschopným týmem a i na Monze se chceme dostat před týmy, jež jsou v celkových tabulkách našimi největšími soupeři. Pokud se nám povede strategie a budeme mít potřebné štěstí, jistě nebudeme jen bojovat na chvostu pole,“ řekl.

Sdílejte na:
Zavřít