Trulli: Lotus je stále lepší

Trulli: Lotus je stále lepší

Jarno Trulli řekl médiím, že Team Lotus zaznamenal na voze T128 obrovský pokrok a pokud před začátkem sezóny zapracuje na spolehlivosti, může být velmi úspěšný.

Vůz Lotusu pro loňský ročník byl připraven jen několik málo dní před začátkem sezóny a stáj neměla dostatečné množství času na připravení se. V průběhu sezóny se ale stále více přibližovala konkurenci a nakonec se stala nejlepším nováčkem loňského ročníku. Veřejnost neočekává, že by měl Lotus v letošní sezóně bojovat o pravidelné body, Jarno Trulli je ale přesvědčený, že tým v posledních dnech zaznamenal obrovský pokrok a v letošním ročníku bude konkurenceschopný.

„Máme jeden z nejlepších vozů, pokud jde o druhou polovinu startovní listiny. Věřím, že v letošním ročníku může náš tým zaznamenat nové úspěchy a překonávat tak dosavadní mety,“ řekl pro britský Autosport italský pilot, jeden z nejzkušenějších závodníků ve startovní listině.

„Do začátku sezóny bude ještě velmi důležité zapracovat na spolehlivosti a výkonu vozu, ale pokud vše půjde podle plánu, může to pro nás být velmi dobrý ročník. Samozřejmě že úvod do sezóny může být velmi náročný, ale pokud se dostaneme do tempa, můžeme soupeřit s týmy jako je Force India nebo Sauber. Jsem téměř přesvědčený, že při současné formě jsme před týmy Virgin a HRT,“ dodal na závěr Jarno Trulli.

Sdílejte na:
Zavřít