Trulli: Kauza Lotusů je vrchol trapnosti!

Trulli: Kauza Lotusů je vrchol trapnosti!

Italský závodník Autosportu oznámil, že nadcházející sezóna přinese plno změn a nových prvků, mj. se vyjádřil také ke kauze značky Lotus, celou situaci označil za neuvěřitelně trapnou.

„Je tu příliš mnoho nových prvků a novinek, bude to velmi zajímavé. Jedná se především o aerodynamiku, také pneumatiky a návrat systému KERS,“ uvedl Trulli pro britský Autosport. „Hovoří se především o šetření financí, ale některé kroky vedou Formuli 1 ke ztrátě velké show,“ domnívá se Ital.

Veterán, jež odjezdil 238 Velkých cen se dále vyjádřil na adresu kauzy ohledně značky Lotus. „Který je ten pravý? To vážně nevím, ale celá ta situace je trapná, neuvěřitelně trapná,“ prozradil své dojmy Jarno Trulli.

Novináři našli odpověď i na otázku, kde by chtěl Jarno Turlli působit, pakliže by již nenašel uplatnění ve Formuli 1. „Vše je v dnešní době především o penězích, mají v motorsportu velkou moc. Jeden čas jsem zvažoval přestup do americké série NASCAR, možná se toho i za pár let dočkám. Jeden rok může být skvělý, druhý zase naprosto nepovedený, taková je Formule 1,“ řekl závěrem.

Sdílejte na:
Zavřít