Toro Rosso plánuje upgrade pro Monako

Toro Rosso plánuje upgrade pro Monako

Stáj Toro Rosso oficiálně oznámila, že před závodem v Monaku dojde k aplikaci upgradu pro letošní monopost tohoto týmu. Italská stáj chce bojovat s vozy Williams, Sauber a Force India.

V letošní sezóně působí stáj Toro Rosso velmi dobře a zdaleka již nepatří na závěr startovní listiny, jako tomu bylo v ročnících předchozích. K prvním velkým vylepšením nového vozu by mělo dojít již před monackou Grand Prix, která je na plánu koncem května. „Již před sezónou byl stanoven jasný plán, který určuje kdy dojde k velkým úpravám našeho vozu. První kolonku tohoto plánu načneme již v Monaku,“ řekl Laurent Mekies, hlavní inženýr týmu.

„Jsem přesvědčený, že v Monaku budeme svědky určitého pokroku ve výkonnost našeho monopostu, takže se rozhodně máme na co těšit,“ řekl dále.

„Vůz STR6 má obrovský potenciál a my jej chceme co nejlépe využít. Věřím, že budeme schopni bojovat s týmy jako Williams, Force India nebo Sauber, a to nejen v dalších závodech, ale i v průběhu celého ročníku. Ve všech třech závodech nové sezóny jsme ukázali, že již nejsme stáj bojující o zadní pozice, ale jsme schopni pravidelně bojovat o mistrovské body, což chceme také potvrdil,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít