Sutil chce mít o budoucnosti již jasno

Sutil chce mít o budoucnosti již jasno

Německý závodník upozornil svého zaměstnavatele, že již v příštích dnech chce mít jasno o své budoucnosti, na rozhodnutí týmu Force India o prodloužení kontraktu již nechce čekat.

Zatímco angažmá stájového kolegy Paula di Resty je pro rok 2012 téměř jisté, Adrian Sutil si na rozhodnutí o své budoucnosti bude muset ještě počkat. Německému závodníkovi však již dochází trpělivost a ví, že čím déle nemá jistotu o své budoucnosti, tím více ohrožuje svou kariéru závodníka ve Formuli 1.

Šéf stáje Vijay Mallya již dříve uvedl, že o prodloužení kontraktu německého pilota se nebude jednat dříve, než skončí letošní sezona, jenže Adrian Sutil již nechce čekat a o nové smlouvě chce s týmem jednat již v průběhu nadcházejícího závodního víkendu v Indii.

„Nemohu si dovolit čekat až do prosince, abych věděl, zda-li o mě Force India má ještě zájem,“ prohlásil před premiérovým závodem v Indii Sutil. „S týmem chci jednat co nejdříve, nejlépe již v průběhu nadcházejícího závodního víkendu. Vím, že týmu mám stále co nabídnout, takže necítím žádný tlak, má pozice v týmu je stabilní,“ dodal s jistotou.

Sdílejte na:
Zavřít