Stewart: di Resta je na F1 připraven

Stewart: di Resta je na F1 připraven

Bývalý skotský závodník, trojnásobný šampión Formule 1 tvrdí, že Paul di Resta by měl v „královně motorismu“ dostat příležitost a v příštím ročníku pilotovat vůz Formule 1.

„Nevidím jediný důvod, proč by Paul neměl být na startovním roštu při prvním závodu nové sezóny,“ řekl Stewart britským médiím. „Udělal během letošního ročníku v pátečních trénincích velký dojem, nejen na mě, ale na celou veřejnost. Věřím, že to nakonec bude on, kdo u Force India získá závodnickou sedačku,“ řekl dále Skot.

„Je to neuvěřitelně chytrý a adaptivní závodník, navíc podle toho co je zřejmé, jeho zpětná vazba na novinky ohledně techniky a nových prvků na voze je velmi aktivní, což uvítá kterákoli stáj ve startovním poli,“ řekl dále trojnásobný šampión Formule 1.

„Formule 1 může i v roce příštím nabídnout kvalitní závody plné předjíždění a atraktivních momentů, snad se příští ročník bude inspirovat tím letošním. Dlouhou dobu to vypadalo, že Red Bull bez větších problémů kráčí za mistrovským titulem, ale rozhodovalo se až do posledního momentu. I nadcházející ročník bude velmi zajímavý, tím si jsem naprosto jistý,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít