Soutěž o hodnotné věci z Formule E

Soutěž o hodnotné věci z Formule E

Z Říma jsme přivezli zajímavé věci, o které teď můžete soutěžit. Originální vak Formule E a několik dalších věcí může být snadno vaše!

Před sobotní ePrix Paříže jsem si pro čtenáře našeho webu připravil soutěž o originální vak s logem Formule E a jedním ze sponzorů šampionátu společností ENEL.

To však není vše, vítěz kromě tohoto krásného vaku získá ještě klíčenku týmu Audi, náramek Mercedes EQ (který od podzimu také bude závodit ve FE), týmové karty DS Techeetah (Jean-Éric Vergne, André Lotterer), dva průvodce Audi Sport Abt Schaeffler (pouze pro média!) + týmovou kartu, camel bag od společnosti Allianz a několik dalších drobností, které jsem dovezl a věnuji do soutěže.

Pravidla jsou jednoduchá, pošlete email na adresu soutezfepariz19@pavluvracing.cz s tipem na vítěze pařížského závodu, do předmětu uveďte „Soutěžím“. Všechny tipy budou zařazeny do soutěže a losováním bude vybrán vítěz, kterého emailem kontaktujeme zpět a domluvíme předání. Příjem Vašich tipů končí v sobotu 27. dubna v 16:00 (start závodu)!

Neváhejte a tipujte, originální merchandise může být váš!

Sdílejte na:
Zavřít