Slyšení ohledně Hornera se bude konat v pátek

Slyšení ohledně Hornera se bude konat v pátek

Šéf týmu Red Bull, Christian Horner, bude v pátek vyslechnut kvůli ještě nespecifikovaným obviněním, která proti němu byla vznesena v týdnu. Ve funkci prozatím pokračuje.

Na Christiana Hornera bylo v pondělí vzneseno prozatím nespecifikované obvinění od jedné ze zaměstnankyň, které podpořila i důkazy. Mateřská společnost v Rakousku zahájila ohledně záležitosti oficiální vyšetřování.

Poté, co se společnost dozvěděla o určitých nedávných obviněních, zahájila nezávislé vyšetřování. Tento proces, který již probíhá, provádí specializovaný externí advokát. Společnost bere tyto záležitosti velmi vážně a vyšetřování bude dokončeno co nejdříve bude možné. V tuto chvíli by nebylo vhodné se k tomuto dále vyjadřovat,“ píše se v oficiálním prohlášení. Christian Horner se s nezávislou stranou sejde v pátek, aby případ projednali.

Ačkoliv byl údajně Horner požádán, aby z funkce odstoupil, nadále pokračuje ve funkci šéfa týmu a v pondělí se zúčastnil zasedání komise F1 v Londýně. Důrazně odmítl jakákoliv pochybění a v rozhovoru pro nizozemský De Telegraaf řekl, že taková tvrzení zcela popírá. Formulový tým Red Bull se k záležitosti nevyjádřil.

Sdílejte na:
Zavřít