Senna: Williams připravil dobrý vůz

Senna: Williams připravil dobrý vůz

Brazilský závodník je přesvědčený, že nový monopost stáje Williams je dostatečně konkurenceschopný k tomu, aby se stáj odrazila ode dna a zlepšila svou reputaci.

Po katastrofálním roce 2011 stáj Williams doufá, že stojí na začátku nové éry. Došlo k technické restrukturalizaci nového vozu, uzavřelo se nové partnerství s dodavatelem motorů Renault a podle brazilského závodníka Bruna Senny je tým na nejlepší cestě ze dna zpět na vrchol startovního roštu, kam ještě před několika lety patřil.

Ačkoli tým v předsezónních testech zatím nepředváděl oslnivé výsledky, Senna potvrdil, že dojmy z nového vozu FW34 jsou více než dobré. „Věřím, že tým s tímto novým vozem rozhodně dosáhne mnohem lepších výsledků, než-li tomu bylo v minulé sezoně,“ řekl Brazilec.

„Nesmíme však polevovat ve velmi tvrdé práci, musíme přijít na pravý potenciál tohoto auta  a následně zapracovat na nedostatcích a maličkostech, které mohou být při sbírání bodových příček klíčové.“

„Byl to můj první den v novém voze, takže nemohu říci, že auto je zcela připraveno na začátek nové sezony, nicméně jsou to první testy a já mohu potvrdit, že se v novém voze cítím opravdu dobře,“ řekl dále brazilský závodník. „Každý nový vůz má některé dobré i slabší místa, ale všichni v týmu pracují velmi tvrdě a tak nepochybuji, že na startu prvního závodu budeme stát na důstojné pozici,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít