Schumi: Nehoda byla výsledkem nedorozumění

Schumi: Nehoda byla výsledkem nedorozumění

Německý závodník po havárii ve Velké ceně Singapuru tvrdí, že nehoda byla pouze závodní incident a nelze z ní vinit ani jednoho závodníka, podle vlastních slov je v pořádku.

V osmadvacátém kole zaútočil německý závodník na Sergia Péreze a při předjížděcím manévru došlo ke kontaktu obou monopostů, přičemž ten Schumacherův se přední částí proletěl vzduchem a následně zabodl v protilehlé bariéře. Michael Schumacher však nováčka z tohoto incidentu neviní, prý se jednalo o běžný závodní incident.

„Samozřejmě, že jsem závod v Singapuru nechtěl takto zakončit, ale stalo se. Jsem zklamaný, se Sergiem jsme si prostě nerozuměli a byl z toho takovýto incident,“ řekl po závodě sedminásobný šampión.

„Je to velká škoda, protože právě zde se nám s vozem pracovalo velmi dobře a bodový zisk v tomto závodě rozhodně nebyl nereálný. Nyní se ale společně s týmem snažíme již soustředit na nadcházející závody, čeká nás ještě velmi zajímavý závěr sezony, ve kterém chceme získat co nejvíce mistrovských bodů,“ řekl.

Sdílejte na:
Zavřít