Schumacher se závodu v Německu nezúčastní

Schumacher se závodu v Německu nezúčastní

Jednou z nejočekávanějších celebrit na nadcházející Velké ceně Německa byl sedminásobný šampión Michael Schumacher, ten ale bude v době konání závodu na charitativní akci, takže se Grand Prix na domácí půdě jako host nezúčastní.

Po svém druhém odchodu z Formule 1 na konci loňské sezóny, kdy tři roky působil u stáje Mercedes, se očekávalo, zda-li sedminásobný mistr světa Michael Schumacher nenavštíví alespoň letošní Velkou cenu Německa, která se jede již nadcházející víkend.

Podle deníku Bild se ale čtyřiačtyřicetiletý bývalý závodník Grand Prix nezúčastní, protože je ve stejném termínu již registrovaný na charitativní akci společně se svou ženou Corinnou.

Michael Schumacher je zařazen do kategorie celebrit na charitativní akci, kde bude mimo jiné jezdit také na koni. Právě jeho žena Corinna je vášnivou fanynkou jezdectví a Michael podle všeho také není proti.

„Datum Velké ceny bohužel koliduje s jinou akcí, je to smůla,“ řekl ke své neúčasti na okruhu Nürburgring Michael Schumacher. „Nicméně se budu snažit alespoň sledovat závod v televizi,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít