Schumacher se podělil o klíčovou radu od legendárního otce

Schumacher se podělil o klíčovou radu od legendárního otce

Mick Schumacher vysvětlil, proč se fanoušci o něm a jeho osobním životě na sociálních sítích příliš mnoho nedozví. Odhalil, že jde o věc, která je pro rodinu Schumacherů typická.

Bývalý šampion formule 2 se v rozhovoru pro Sky German podělil o zvyk, který pochytil od svého otce a sedminásobného mistra světa. Jedná se nakládání s informaci ohledně vlastního soukromí.

„Soukromý život byl pro mého otce velmi důležitý a my jsme to vzali na sebe a zvládli jsme to. Samozřejmě tu a tam něco sdílím. Teď jsem například ukázal svého psa, ale tím to končí.“

Mickovy plány na rok 2024

Mickovy plány na rok 2024

Schumacher je v letošní sezoně rezervním jezdcem Mercedesu, nicméně v rozhovoru přiznal, že doufá, že příští rok bude zase zpátky na startovním roštu. Není to vyloučené, jelikož pro sezonu 2024 bude pravděpodobně k dispozici několik míst, například Júki Cunoda z AlphaTauri a Logan Sergeant z Williamsu mají smlouvy, které vyprší na konci sezony.

Dalším jezdcem, kterému letos končí smlouva, je jistý Lewis Hamilton. Ten je v současné době jedenáctým rokem u Mercedesu a je zjevně frustrovaný, jelikož mu jeho tým není schopný zajistit konkurenceschopný monopost, s kterým by mohl bojovat o vítězství.

Pokud by se Brit na konci sezony rozhodl odejít, ať už do jiného týmu nebo do důchodu, mohlo by to otevřít dveře pro Schumachera. Záležet však bude také na tom, jak na stříbrné šípy zapůsobí v roli rezervního jezdce.

Sdílejte na:
Zavřít