Schumacher s pokroky spokojen

Schumacher s pokroky spokojen

Německý pilot je velmi spokojen s odvedenou prací v průběhu čtvrtečních testů ve španělské Valencii, které jeho tým dosáhl. Celkem najezdil 110 kol a obsadil devátou příčku.

Michael Schumacher testoval v novém monopostu Mercedesu celý den, najezdil celkem 110 kol a s odvedeným výkonem a prací byl rozhodně spokojen. „Najezdil jsem velké množství zkušeností, dařilo se nám nasbírat nejrůznější poznatky během celého dnešního dne. Rozhodně to byl velmi dobrý den,“ prozradil Schumacher pro britský Autosport.

„Samozřejmě, že verze vozu, která se nyní testuje ve Valencii, není konečná. Na monopost se připravuje ještě velké množství nových prvků, ale několik aktualit již testujeme a zdá se, že jsou to kroky vpřed,“ řekl dále německý pilot, sedminásobný šampión Formule 1.

I šéf týmu Ross Brawn byl s dnešním výkonem velmi spokojen. „Vůz velmi dobře reaguje na nové prvky. Podařilo se nám získat určitou představu o novém monopostu, nyní se již můžeme soustředit na testovací jízdy v Jerezu, kde opět chceme nasbírat velké množství dat, jež nám do začátku sezóny pomůže,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít