S NASCARy dorazí do Mostu také Villeneuve

S NASCARy dorazí do Mostu také Villeneuve

Mostecký autodrom přivítá další zajímavou akci, kde se představí premiérově v ČR vozy NASCAR a dokonce dorazí exkluzivní zahraniční návštěva.

Koncem tohoto měsíce se na mosteckém autodromu poprvé historii ČR představí série NASCAR Whelen Euroseries, která je evropskou odnoží slavné zámořské série NASCAR. Kromě toho, že se diváci mohou těšit na české zastoupení v osobě Martina Doubka, by měl dorazit také mistr světa F1 z roku 1997 Jacques Villeneuve, který letos v této sérii závodí.

Bouřlivák z Kanady si dal za cíl po delší době odjet celou sezónu v závodní sérii. Od svého konce v F1 v roce 2006 (nahradil ho Robert Kubica v BMW Sauberu) totiž vyzkoušel mnoho sérií a zvlášť posledních několik let se účastnil vždy jen několika závodů, ale neodjel kompletní sezónu. Objevil se dokonce velmi krátce ve Formuli E.

Během akce s názvem OMV MaxxMotion NASCAR Show uvidíme nadupané americké V8, ale také se tu pojede Lurani Trophy (juniorské formule šedesátých a sedmdesátých let), Triumph Competition & British GT, HAIGO cestovní vozy a formule a další série.

Vstupné startuje pro dospělého na 290 Kč v předprodeji na stránkách Autodrom Most a o sto korun dráž je pořídíte na místě.

V doprovodném programu si na své přijdou obdivovatelé historických a amerických vozů, zorganizována bude také autogramiáda a pit walk, otevřený padock a budou zde také atrakce pro děti.

Akce se koná 28. – 30. června.

Sdílejte na:
Zavřít