Russell prozradil, co stálo za vznikem jeho ikonické pózy

Russell prozradil, co stálo za vznikem jeho ikonické pózy

Pilot Mercedesu George Russell se podělil o příběh, který stál za vznikem jeho dnes už nechvalně známé pózy, kterou mají diváci formule 1 šanci vidět během oficiálního úvodního videa.

Fanoušci F1 si během sezony musejí zvyknout na nový úvodní klip, který je vysílán před každou částí závodního víkendu. To se stalo nešťastnou věcí pro Russella, jehož póza se okamžitě stala hitem internetu a memem.

Fanoušci si během tvorby těchto vtípků užili spoustu zábavy, když vkládali Russella se skloněnou hlavou a roztaženýma rukama do celé řady vtipných situací.

Celá situace byla tak zábavná, že se do tvorby vtipných obrázků zapojili i oficiální účty F1 a Mercedesu.

Russell se nyní ke vzniku ikonické pózy sám vyjádřil, když byl hostem v podcastu The Fast And Curious.

„No, v těchto dnech je potřeba doplnit nějaký kontext. Ve studiu jsme dělali různé pózy, během kterých nám říkali: podívejte se dolů, podívejte se nahoru, zkřižte ruce, dejte je v bok, koukejte se mimo kameru a pak se podívejte do kamery. Chápete, během focení děláte zkrátka všechny tyto věci,“ řekl Russell a dodal, že ona póza vznikla úplnou náhodou.

„Po několika mých pózách potřeboval kameraman chvíli na resetování. Já byl už docela unavený, takže jsem se opřel oběma rukama o LED desky, abych si odpočinul. Svěsil jsem hlavu dolů, protože jsem byl po dlouhém dni už opravdu trochu unavený. A ten chlap mi najednou řekl, že se mu to líbí a ať to udělám znovu.“

 

Sdílejte na:
Zavřít