Rovnáme se Red Bullu, hlásají z McLarenu

Rovnáme se Red Bullu, hlásají z McLarenu

Není se čemu divit, vždyť britská stáj je jediným týmem v celém startovním poli, který dokázal porazit téměř bezkonkurenčního Sebastiana Vettela. Nyní McLaren tvrdí, že je již roven Red Bullu.

„Jensonův výsledek z kanadské Velké ceny je fantastický a rozhodně je příslibem i do dalších závodů. Vůz byl skvěle připraven a ukázalo se, že nové aktualizace byly krokem správným směrem,“ řekl Martin Whitmarsh.

„Toto vítězství bylo důležité pro celý tým, ukázalo nám, že sezóna ještě není rozhodnuta a stále máme velké množství závodů před sebou.“

„Náš cíl do dalších závodů je jasný, chceme naši výkonnost stabilizovat a pravidelně v závodech bojovat o vítězství. Jen tak si ještě můžeme udržet šanci na zisk mistrovského titulu. Každý hovoří jen o Red Bullu a o tom, že jej nikdo nedokáže zastavit, ale právě náš tým je k tomu zatím nejblíže,“ řekl dále šéf britského týmu.

Sám Jenson Button řekl, že vítězství v Kanadě mu dodalo sebedůvěru do zbytku této sezóny. „Není to tak, že by mi toto vítězství dodávalo nějakou motivaci, nicméně po tak dlouhé době to pro mne byl senzační zážitek a velmi cenný triumf. Věřím, že v letošní sezóně nebyl poslední.“

Sdílejte na:
Zavřít