ROKiT našel nového partnera, bude jím Mercedes

ROKiT našel nového partnera, bude jím Mercedes

Po rozchodu s Williamsem zamíří společnost ROKiT k Mercedesu. Spolupráce zatím nebyla oficiálně potvrzená, informaci přinesl Motorsport.com. K oficiálnímu potvrzení by mělo dojít v následujících dnech.

ROKiT byl od roku 2019 titulárním sponzorem Williamsu, loga společnosti byla na vozech k vidění ještě během únorových předsezónních testů. V květnu ale Williams spolupráci z důvodu prodeje týmu přerušil.

Společnost ROKiT je jeden z nejnovějších výrobců mobilních zařízení. Angažuje se i v jiných motoristických sériích – sponzoruje například tým Venturi ve formuli E a také dívčí jezdeckou kategorii W Series.

Jak se zdá, bude logo ROKiT i nadále součástí monopostů formule 1. Letos by se ale mělo na televizní obrazovky dostat podstatně víckrát, společnost se totiž rozhodla uzavřít dohodu s Mercedesem. Na oficiální potvrzení se stále čeká.

Mercedes tím posílí svou sponzorskou základnu. Nejvýznamnějšími partnery stříbrných šípů jsou společnosti Petronas, Bose, Monster Energy a INEOS, který se stal na začátku roku hlavním partnerem týmu.

Sdílejte na:
Zavřít