Renault se raduje z pokroků

Renault se raduje z pokroků

Stáj Renault je přesvědčena, že program, který stáj připravila pro další upgrady svého monopostu, je příslibem do dalších závodů, třeba prý může znamenat i návrat na stupně vítězů.

Technický ředitel James Allison přiznal, že je velmi spokojený s vývojem plánů ohledně upgradů monopostu stáje Lotus Renault, který se bude realizovat během několika nadcházejících závodních víkendů. I do Španělska přiveze tým několik vylepšení a věří, že postupným zlepšováním se opět vrátí na stupně vítězů, kam se tento vůz podíval již celkem dvakrát v úvodu letošního ročníku.

„Náš vůz má velký potenciál a my se jej musíme snažit využít,“ řekl Allison pro britský Autosport. „Celý tým velmi tvrdě pracuje, protože skvělé výsledky z úvodu sezóny jsou pro nás obrovskou motivací.“

„Start do nového ročníku byl opravdu skvělý, máme mnohem více bodů, než-li v loňském roce ve stejné fází, navíc se nám daří pravidelně postupovat do třetí části kvalifikace a hned několik závodů jsme měli oba vozy na bodovaných příčkách. Renault rozhodně patří na vrchol Formule 1 a my věříme, že společnými silami jej tam opět dostaneme,“ řekl.

Sdílejte na:
Zavřít