Renault představil zlatočerné zbarvení

Renault představil zlatočerné zbarvení

Stáj Lotus Renault jako první v letošním ročníku představila zbarvení pro nadcházející ročník Formule 1, kde bude závodit ve zlatočerné kombinaci. Cíle týmu rozhodně nejsou nízké.

Šéf stáje Eric Boullier je přesvědčen, že tým Lotus Renault má do nadcházejícího ročníku Formule 1 velmi vysoké ambice. Tým se chce nejen vrátit na vrchol startovního ročníku, ale chce především vyhrávat Velké ceny. „Chceme v nadcházejícím ročníku vyhrávat. Musíme pravidelně dojíždět na stupních vítězů, pokud se nám to bude dařit, určitě nebudeme od vítězství daleko.“

„Mým snem bylo vždy udělat z tohoto ambiciózního týmu ten nejlepší. Chceme se v blízké budoucnosti opět rovnat těm nejlepším týmům, naší konkurencí by měl být tým McLaren či Ferrari,“ věří Boullier před začátkem příští sezóny.

„V týmu nyní panuje skvělá atmosféra, v posledním roce jsme pracovali velmi tvrdě, dokázali jsme si vybudovat podmínky, ve kterých budeme moci pracovat v ročníku nadcházejícím. Máme dobrý základ pro vytvoření týmu, který bude v nadcházející sezóně vyhrávat Grand Prix, pevně tomu věříme,“ dodal Boullier na oficiální akci týmu v anglickém Birminghamu.

Sdílejte na:
Zavřít