Red Bull: To nejlepší Vettel teprve ukáže

Red Bull: To nejlepší Vettel teprve ukáže

Podle šéfa stáje Red Bull Christiana Hornera nám čtyřnásobný šampión Sebastian Vettel stále neukázal, čeho všeho je schopen.

Sebastian Vettel byl v závěru letošní sezóny zcela dominantní a vyhrál devět po sobě jdoucích Velkých cen, podle šéfa mistrovského týmu to ale není maximum, kterého německý závodník může dosáhnout a věří, že nám všem ještě hodně ukáže.

„Je velmi těžké uvěřit tomu, co všechno Sebastian už dokázal,“ nechal se slyšet Horner. „Máme závodníka, který vyhrál devět po sobě jdoucích závodů, od července máme jen jednoho jezdce, který dokázal vyhrát závod Formule 1, to je naprosto fantastické,“ řekl dále šéf rakouského týmu.

„Způsob, kterým zvládl letošní sezónu, byl naprosto fantastický a dominantní, i tak si ale myslím, že se může ještě hodně zlepšit,“ domnívá se Horner.

Ačkoli byl Sebastian Vettel hlavním klíčem k úspěchu, Christian Horner zdůrazňuje roli, kterou na této cestě znamenal celý tým Red Bull, který Vettelovi k jeho čtvrtému mistrovskému titulu hodně dopomohl.

„Pracovali jsme důkladněji, tvrději a efektivněji než kdy dříve, byl to speciální rok. Neustále jsme se snažili zlepšovat a Adrian [Newey] na voze odvedl znovu skvělý kus práce.“

Sdílejte na:
Zavřít