Red Bul připraven dominovat

Red Bul připraven dominovat

Stáj Red Bull je po doublu z Velké ceny Malajsie připravena vítězit i v dalších závodech a dohnat tak v obou Pohárech piloty stájí McLaren a Ferrari.

Staňte se fanoušky Race-F1 na

Šéf rakouské stáje, Christian Horner po závodě v Malajsii přiznal, že tým ze sebe již setřásl frustraci ze špatného vstupu do letošní sezóny Formule 1 a nyní je na počátku dlouhé vítězné série. Samozřejmě že konkurence je v letošním roce opravdu velká, ale již první závody sezóny nám dokazují, že máme opravdu konkurenceschopný vůz,“ řekl Horner.

Tento výsledek nám vrátil tolik potřebnou sebedůvěru, kterou jsme po velmi špatném startu do letošního ročníku potřebovali. Samozřejmě, že největšími soupeři jsou v současné době monoposty Ferrari a McLarenu, ovšem Fernando Alonso měl včera problémy se řazením a po tak spackané kvalifikaci byla jakákoli myšlenka na vítězství opravdu nereálná,“ řekl dále šéf stáje Red Bull.

Přestože výkon obou vozů Red Bull byl v malajské Velké ceně opravdu dominantní, Horner si je vědom, že další úspěchy v letošní sezóně budou velmi obtížné a stáj se bude muset především vyvarovat podobným technickým problémům, s jakými měl problémy především Sebastian Vettel během Velké ceny Bahrajnu a Austráli.

Sdílejte na:
Zavřít