Pro BBC bude pracovat i Jordan

Pro BBC bude pracovat i Jordan

Britská stanice BBC dnes oficiálně potvrdila, že jejím spolupracovníkem se stane zakladatel stáje Jordan, Eddie Jordan. Po dvou letech se tak opět vrátí do zákulisí F1.

Eddie Jordan se pro nadcházející ročník stane spolupracovníkem britské televize BBC, s jezdci bude připravovat interview v průběhu závodních víkendů i bezprostředně po dojetí Velkých cen. Stanice toto rozhodnutí oficiálně oznámila dnes odpoledne. Jake Humphrey bude i nadále moderátorem hlavní show.

„Je fantastické, že se nyní budeme moci spolehnout na zkušenosti a kontakty Eddieho, je to muž, se kterým bude radost spolupracovat,“ řekl Ben Gallop, generální ředitel oddílu Formule 1 na stanici BBC. „Má spoustu kontaktů a prostředků, jak udělat show ještě zajímavější, i přesto ale zůstane objektivní,“ míní dále.

K nové roli se vyjádřil i sám Eddie Jordan. „Dva roky jsem neměl možnost být na každé Velké ceně a sledovat celý kolotoč Formule 1, jsem rád, že se to pro nadcházející sezónu změní,“ prozradil Jordan britským médiím. „Formule 1 bude nyní nabízet velmi atraktivní závody, plné zajímavých momentů, rozhodně se máme na co těšit,“ dodal bývalý šéf stáje Jordan.

Sdílejte na:
Zavřít