Petrov prozradí své plány příští týden

Petrov prozradí své plány příští týden

Ruský závodník stáje Renault dnes oficiálně oznámil, že příští týden ve středu v Rusku oficiálně oznámí, jakým směrem se bude dále ubírat jeho kariéra automobilového závodníka.

Vitaly Petrov byl v letošním ročníku pro francouzský Renault spíše zklamáním. Skončil zcela zastíněn zkušenějším stájovým kolegou Robertem Kubicou, jeho nejlepší příčkou v letošním ročníku bylo páté místo z Velké ceny Maďarska, celkově ruský závodník nasbíral sedmadvacet bodů a obsadil dvanáctou příčku v Poháru jezdců.

Ačkoli Renault zatím žádné spekulace oficiálně nepotvrdil, veřejnost se přiklání spíše k tomu, že Petrov u Renaultu pro příští ročník setrvá. Pilot dnes oficiálně potvrdil svolanou tiskovou konferenci, která se odehraje v ruské metropoli nadcházející středu, kdy má závodník nastínit svou budoucnost ve Formuli 1.

„Celý tým ví, že Vitaly má pro Formuli 1 potřebné kvality, jeho výkon v Maďarsku nebo Abú Dhabi byl skvělý, předváděl skvělé výsledky, občas se ale dostal i do fáze, kdy se mu nedařilo stoprocentně využívat potenciál jeho vozu,“ stojí v oficiálním prohlášení francouzské stáje. „Své plány do budoucna prozradí Vitaly příští týden.“

Sdílejte na:
Zavřít