Petrov i nadále pilotem Renaultu

Petrov i nadále pilotem Renaultu

Dnes se konala oficiální tisková konference, na které ruský závodník oznámil plány se svou závodní budoucností. Veřejnosti oznámil, že v Renaultu zůstane minimálně další dva roky.

Pilot ruské národnosti minulý týden v pátek oznámil, že následující středu se v ruské metropoli bude konat tisková konference, na který pilot Renaultu oznámí své plány s budoucností. Skutečně se tak dnes stalo, Vitaly Petrov potvrdil, že s francouzským týmem bude nadále spolupracovat minimálně dvě nadcházející sezóny.

„Jsem hrdý na to, že jsem od týmu dostal příležitost i nadále zde závodit, máme před sebou velmi náročné týdny, budeme se tvrdě připravovat na nadcházející sezónu, letošní rok mě toho hodně naučil, takže doufám, že tyto zkušenosti budu moci v příštím roce využít,“ prohlásil na tiskové konferenci Rus.

„Letošní sezóna rozhodně nebyla jednoduchá, bylo tu spoustu momentů, které pro mne znamenali velmi těžké časy, nicméně teď jsem si jistý, že jsem připraven na nové výzvy. Není to ale nová příležitost jen pro mě, je to příležitost pro celé Rusko, které nyní může být více reprezentováno v tomto sportu, na což jsem velmi pyšný,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít