Pérez ví, co potřebuje udělat ke zlepšení výkonu

Pérez ví, co potřebuje udělat ke zlepšení výkonu

Sergio Pérez tvrdí, že ví, co musí udělat, aby se vrátil zpátky do formy. Reaguje tak na sekvenci špatných výkonů z posledních několika závodů, během kterých se nedokázal umístit na stupních vítězů.

Pilot Red Bullu vyhrál již dva závody v letošní sezóně a získal dvakrát pole position. Během první části kvalifikace v Monaku ale havaroval a v závodě se nedokázal probojovat do první desítky. Ve Španělsku vypadl v druhé části kvalifikace a dojel si pro čtvrté místo. V šampionátu se momentálně nachází na druhém místě se ztrátou 53 bodů, za týmovým kolegou Maxem Verstappenem.

„Těším se, až se o víkendu vrátím zpátky o auta. Od Velké ceny Španělska jsem v Milton Keynes, tvrdě s týmem pracujeme a udělali jsme spoustu práce a vedli jsme několik velmi konstruktivních rozhovorů. Vím, co musím udělat, abych se vrátil zpátky do své formy, a jako tým víme, co udělat s autem, abych v něm mohl podávat co nejlepší výkony,“ tvrdí Sergio Pérez.

„Když procházíte takovými chvílemi, je důležitější než kdy jindy pracovat jako tým, a všichni se budeme navzájem podporovat a budeme se snažit vyhrát v Kanadě. Mám fantastické auto a je vždy vzrušující usednout za volant. V Montréalu musím být hodně konzistentní a musím mít kompletní víkend,“ prohlásil ještě Sergio Pérez, který loni Velkou cenu Kanady nedokončil kvůli poškozené převodovce.

Sdílejte na:
Zavřít