Pérez věří v pravidelné body

Pérez věří v pravidelné body

Nováček ve voze Sauber potvrdil, že od nadcházejícího ročníku vozů Formule 1 si slibuje pravidelný zisk mistrovských bodů. Mexičan se na první závod sezóny již velmi těší.

V loňském roce závodil tento mexický talent v sérii GP2 a v sezóně letošní dostane příležitost ve Formuli 1, konkrétně ve stáji Sauber. Že příprava na nový ročník probíhá velmi dobře potvrdil již dnes v průběhu testů ve španělské Barceloně, kde obsadil celkově čtvrtou příčku. Sergio Pérez je již velice natěšený na první závod nové sezóny, který se uskuteční koncem březnového měsíce v australském Melbourne a jezdec věří, že se může pravidelně umisťovat na bodovaných umístěních.

„Pokud se podíváme na cíle pro nadcházející sezónu, rozhodně je to pravidelné sbírání bodů. Porovnání s konkurencí a příprava na novou sezónu zatím ukazují, že v letošním ročníku můžeme být velmi konkurenceschopní,“ řekl pilot pro britský Autosport.

„Ačkoli byl dnešní test pro celý náš tým velmi úspěšný, stále nemůžeme stoprocentně říci, v jakém rozpoložení se budeme nacházet na startovním roštu první Velké ceny. Celý tým pracuje velmi oddaně a letošní sezóna by mohla přinést hodně dobrých výsledků, pravidelné umístění mezi nejlepšími deseti by pro nás rozhodně bylo jednou z nejlepších odměn za tvrdou práci,“ dodal Mexičan.

Sdílejte na:
Zavřít