Pérez: VC Las Vegas bude „největší událostí na světě“

Pérez: VC Las Vegas bude „největší událostí na světě“

Sergio Pérez ze stáje Red Bull věří, že Velká cena Las Vegas bude v příštím roce největší událostí na světě. VC je naplánována na sobotní večer 18. listopadu 2023 a bude předposledním podnikem kalendáře.

Velmi očekávaný návrat formule 1 do Las Vegas se uskuteční za necelých 12 měsíců. Trať bude strukturována kolem slavných ulic, které jsou známé extravagantním nočním životem.

Ve Spojených státech popularita formule 1 v posledních letech velmi vzrostla a v příštím roce USA navštívíme celkem třikrát – Miami, Austin a Las Vegas.

Přestože závod se jede až za rok, formule 1 uspořádala začátkem tohoto měsíce zahajovací party, které se účastnil Sergio Pérez, Lewis Hamilton a George Russell. Hamilton tuto událost chválil a na slavnostním zahájení prohlásil, že se může ukázat jako „nejlepší závod všech dob“. I Pérez událost chválil.

„Je skvělé vidět, jak se na to fanoušci tak těší. V kasinech to tak dobře nešlo, takže to nejsou moc hezké vzpomínky! Ale kromě toho bylo všechno opravdu skvělé,“ řekl Mexičan.

„Víte, jsem opravdu šťastný. Ve Vegas jsem byl již mnohokrát, takže to byla velmi příjemná krátká návštěva. A ano, těším se, myslím, že příští rok to bude největší událostí na světě.“

 

Sdílejte na:
Zavřít